Kittens, show incendiar într-un club din Tulcea

loading...

_MG_5752Componentele trupei Kittens, Marlene și Claudia fac furori peste tot pe unde merg. Atât la emisiuni tv cât și pe la concerte, acestea știu foarte bine să facă publicul să se simtă bine. Vinerea trecută  ele au fost invitate în cel mai tare club din Tulcea, Bling Luxury Club unde au cântat doar live timp de 45 de minute. Fetele au interpretat 6 piese printre care și piesa compusă de David Deejay.  Multimea a fost extaziată atunci când frumoasele cântărețe au invitat pe scenă un băiat și au început să danseze foarte tandru pe lângă el. Acesta s-a făcut roșu la față și a transpirat tot de rusine, spre amuzamentul petrecăreților.P4100947

1863 11
loading...
11 Comentează știrea

Lasă un comentariu

*

*

  • love
    15 April 2010 at 13:45 -

    superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • ioana
    15 April 2010 at 13:47 -

    fetele sunt super sexyyyyyyy. am fost la concert . fizz e managerul lor. cred ca e cuplat cu vreuna din ele

  • fefe
    15 April 2010 at 13:55 -

    baaa…..documentati-va inainte…..nu se numeste bling clubul…:)))) se numeste Bingo Luxury Club…si a avut deschiderea in sambata Pastelui…

  • CRIS
    15 April 2010 at 17:01 -

    BLING se numeste clubul!!!!!!!

  • ANDREy
    15 April 2010 at 17:07 -

    imi place mult trupa KITTENS..sunt frumoase si sexy…….. am fost din curiozitate la acel concert:fetele-astea chiar au cantat LIVE si au facut un super SHOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Elena Manolache
    15 April 2010 at 17:24 -

    ma bucur ca a aparut in Romania o trupa cu asa potentzial, puteti sa consideratzi ca aveti o fana in plus:* 😀 BRAVO FETELOR SI MULT SUCCES va astept si pe la Brasov :X:X:X:X:X:X:X

  • Marius
    19 April 2010 at 14:20 -

    Buna Stefania, daca erai acolo vedeai de ce acel baiat era “transpirat” si “a rosit”. eu eram baiatul acela , fetele au intrebat cine e in stare sa faca ceva crazy si cum nimeni nu era in stare m-am oferit sa animez situatia:D.
    PS : Fetele nu au cantat 45 de minute NUMAI LIVE.

  • robert
    20 April 2010 at 01:42 -

    hello kittens!(imi place mult melodia Persia)POOOOOOOOOOOOOOOOP:*:*SUNTEZI SOOPER!!

  • Gia
    6 May 2011 at 22:39 -

    Deci le ador pe fetele astea ..pe langa ca sunt frumoase sunt sii foarte foarte talentate :XX decii va felicitt sper sa scoatesti in continuare melodii la fel de bune :X:XX:X !! Deschii cea mai tare de pana akum este Persiaa !! :X:X:X:X Va iubesc si sunt o mare fana ! :X

  • Gia
    6 May 2011 at 22:40 -

    si apropo sper sa venistsi si pe la Oradea:xxx

  • Crissu
    11 July 2011 at 15:29 -

    Buna Kittens sunt o mare fana de a voastra, imi place foarte mult melodia persia si sper sa aveti un concert si in Timisoara.